Bij CryptoPredictions bieden we dagelijkse, maandelijkse en jaarlijkse voorspellingen voor Vanta Network en andere cryptovaluta´s. Hoewel we een van de meest nauwkeurige verwachtingen en voorspellingen voor SN8 op de markt bieden, mogen ze nooit als financieel advies worden beschouwd. Doe altijd uw due diligence voordat u investeert.
Vanta Network begon in september 2026 op 13.756 $ en zal naar verwachting de maand eindigen op 5.304 $. In de loop van september is de verwachting van maximale prijs van SN8 6.818 $ en van de minimale prijs 4.636 $.
Vanta Network zal naar verwachting beginnen in october 2026 op 5.304 $ en de maand eindigen op 6.260 $. In de loop van october is de verwachting van maximale prijs van SN8 6.720 $ en van de minimale prijs 4.570 $.
Vanta Network zal naar verwachting beginnen in november 2026 op 6.135 $ en de maand eindigen op 4.741 $. In de loop van november is de verwachting van maximale prijs van SN8 6.643 $ en van de minimale prijs 4.517 $.
De prijs van SN8 is voor vandaag (02.09.2026) voorspeld tussen 5.446 $ - 8.009 $. Vanta Network is voorspeld aan het eind van deze dag op 6.407 $.
De prijs van SN8 is voor morgen (03.09.2026) voorspeld op 5.391 $ - 7.929 $. De verwachting bij Vanta Network is dat die morgen begint op 6.343 $ en aan het eind van de dag eindigt op 6.279 $.
| Maand | Minimum prijs | Maximum prijs | Gemiddelde prijs | Wijzigen |
|---|---|---|---|---|
| September 2026 | 4.636 $ | 6.818 $ | 5.454 $ | -15,31% |
| October 2026 | 4.570 $ | 6.720 $ | 5.376 $ | -16,52% |
| November 2026 | 4.517 $ | 6.643 $ | 5.314 $ | -17,48% |
| December 2026 | 4.485 $ | 6.596 $ | 5.277 $ | -18,06% |
| Maand | Minimum prijs | Maximum prijs | Gemiddelde prijs | Wijzigen |
|---|---|---|---|---|
| Januari 2027 | 4.475 $ | 6.581 $ | 5.265 $ | -18,25% |
| Februari 2027 | 4.491 $ | 6.605 $ | 5.284 $ | -17,95% |
| Maart 2027 | 4.530 $ | 6.662 $ | 5.330 $ | -17,24% |
| April 2027 | 4.601 $ | 6.766 $ | 5.413 $ | -15,95% |
| Mei 2027 | 4.697 $ | 6.907 $ | 5.526 $ | -14,19% |
| Juni 2027 | 4.824 $ | 7.094 $ | 5.675 $ | -11,88% |
| Juli 2027 | 4.971 $ | 7.310 $ | 5.848 $ | -9,19% |
| Augustus 2027 | 5.145 $ | 7.566 $ | 6.053 $ | -6,02% |
| September 2027 | 5.338 $ | 7.850 $ | 6.280 $ | -2,49% |
| October 2027 | 5.539 $ | 8.146 $ | 6.517 $ | 1,19% |
| November 2027 | 5.760 $ | 8.470 $ | 6.776 $ | 5,22% |
| December 2027 | 5.981 $ | 8.796 $ | 7.037 $ | 9,26% |
| Maand | Minimum prijs | Maximum prijs | Gemiddelde prijs | Wijzigen |
|---|---|---|---|---|
| Januari 2028 | 6.216 $ | 9.141 $ | 7.313 $ | 13,55% |
| Februari 2028 | 6.454 $ | 9.492 $ | 7.594 $ | 17,91% |
| Maart 2028 | 6.679 $ | 9.822 $ | 7.858 $ | 22,02% |
| April 2028 | 6.919 $ | 10.175 $ | 8.140 $ | 26,40% |
| Mei 2028 | 7.150 $ | 10.515 $ | 8.412 $ | 30,62% |
| Juni 2028 | 7.387 $ | 10.863 $ | 8.690 $ | 34,94% |
| Juli 2028 | 7.613 $ | 11.196 $ | 8.956 $ | 39,08% |
| Augustus 2028 | 7.843 $ | 11.534 $ | 9.227 $ | 43,28% |
| September 2028 | 8.069 $ | 11.867 $ | 9.493 $ | 47,41% |
| October 2028 | 8.284 $ | 12.182 $ | 9.746 $ | 51,33% |
| November 2028 | 8.502 $ | 12.503 $ | 10.002 $ | 55,31% |
| December 2028 | 8.708 $ | 12.806 $ | 10.245 $ | 59,08% |
| Maand | Minimum prijs | Maximum prijs | Gemiddelde prijs | Wijzigen |
|---|---|---|---|---|
| Januari 2029 | 8.916 $ | 13.112 $ | 10.490 $ | 62,89% |
| Februari 2029 | 9.120 $ | 13.412 $ | 10.730 $ | 66,61% |
| Maart 2029 | 9.300 $ | 13.677 $ | 10.941 $ | 69,90% |
| April 2029 | 9.495 $ | 13.963 $ | 11.171 $ | 73,46% |
| Mei 2029 | 9.680 $ | 14.235 $ | 11.388 $ | 76,83% |
| Juni 2029 | 9.866 $ | 14.509 $ | 11.607 $ | 80,24% |
| Juli 2029 | 10.043 $ | 14.769 $ | 11.815 $ | 83,46% |
| Augustus 2029 | 10.221 $ | 15.031 $ | 12.025 $ | 86,72% |
| September 2029 | 10.395 $ | 15.287 $ | 12.230 $ | 89,90% |
| October 2029 | 10.560 $ | 15.530 $ | 12.424 $ | 92,92% |
| November 2029 | 10.727 $ | 15.776 $ | 12.620 $ | 95,97% |
| December 2029 | 10.885 $ | 16.008 $ | 12.806 $ | 98,86% |
| Maand | Minimum prijs | Maximum prijs | Gemiddelde prijs | Wijzigen |
|---|---|---|---|---|
| Januari 2030 | 11.045 $ | 16.243 $ | 12.995 $ | 101,78% |
| Februari 2030 | 11.202 $ | 16.473 $ | 13.179 $ | 104,64% |
| Maart 2030 | 11.340 $ | 16.677 $ | 13.342 $ | 107,17% |
| April 2030 | 11.491 $ | 16.898 $ | 13.519 $ | 109,92% |
| Mei 2030 | 11.633 $ | 17.108 $ | 13.686 $ | 112,52% |
| Juni 2030 | 11.778 $ | 17.321 $ | 13.857 $ | 115,16% |
| Juli 2030 | 11.915 $ | 17.522 $ | 14.018 $ | 117,67% |
| Augustus 2030 | 12.054 $ | 17.727 $ | 14.182 $ | 120,21% |
| September 2030 | 12.191 $ | 17.928 $ | 14.342 $ | 122,70% |
| October 2030 | 12.320 $ | 18.118 $ | 14.495 $ | 125,07% |
| November 2030 | 12.452 $ | 18.312 $ | 14.649 $ | 127,48% |
| December 2030 | 12.577 $ | 18.496 $ | 14.796 $ | 129,76% |
Bij Vanta Network wordt voorspeld dat die 5.277 $ zal bereiken aan het eind van 2026. Het verwachte gemiddelde SN8 prijs voor 2026 is 5.355 $, dat is -18,06% daling in value from the current price. De maximum prijs voorspeld voor 2026 is 6.818 $ die zal naar verwachting bereikt worden in september 2026.
Ons voorspellingssysteem verwacht dat de prijs van Vanta Network zal morgen blijven tussen 5.391 $ - 7.929 $. Bij Vanta Network wordt voorspeld dat die morgen begint op 6.407 $ en aan het eind van de dag op 6.279 $ zal staan.
Vanta Network zal naar verwachting gemiddeld 5.265 $ waard zijn begin 2027 (januari). In de jaren die volgen - 2028, 2029, 2030 wordt voorspeld dat de SN8 prijs in januari naar verwachting gemiddeld 7.313 $, 10.490 $, 12.995 $ waard zal zijn.
De verwachting van de gemiddelde SN8 prijs voor october 2026 is 5.376 $, dat is -16.52% daling in waarde van de huidige prijs. De voorspelde minimum prijs van Vanta Network voor deze periode is 4.570 $ en de maximum prijs is 6.720 $.